Tvrdnoucí podzim

Napsal THOMASITO GAY (») 20. 11. 2016 v kategorii Thomasito dráždění, přečteno: 1241×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinegays.jpg

Podzimní dny dělají prostě svá kouzla. Všude kolem je mnoho pěkně tvrdých riflí a kalhot,které chtějí pořádně promačkat a pořádně vykouřit. žádný pták nevydrží ani v chladných dnech dlouho schovaný ve svém krytu! 

Gays1Pěkně si sundej triko a začni si dráždit svoje bradavky a pořádně je projížděj mezi prsty a bude super, když je trošku namažeš krémem, je to vzrušující a hezky to mlaská. Pomalu si přejížděj přes břicho a už cítíš, jak ti tvrdne čurák! Už by sis ho chtěl začít mastit, ale nedotýkej se ho!Nech ho pěkně zahálet, protože potom to bude fakticky hodně tvrdé a vystříkne veliká dávka mrdky a to bude bomba! Jestli máš potřebu se hezky dlouho dráždit a pak si ten výstřik užít, tak mi napiš smsku a já ti zavolám, pěkně si to užijeme:-) Můj telefon : 608 865 718. Můžeš třebas napsat, jak se ti článek líbil a napiš něco o sobě. A jedeme dál. Je čas si rozepnout kalhoty a nechat trošku koukat péro z boxerek nebo trenýrek. Jestli se ti už ukázal žalud, tak na něj pořádně vymačkej dávku krému a hezky ho pohlaď a rozmaž krém po celém obvodu. Je to prostě úžasné a hodně tě to bude vzrušovat. Užívej si každou chvilku, ale snaž se vydržet, protože to má svůj smysl! 

Gays2Je čas dát tvému péru volnost! Vytáhni ho z poklopce ven a můžeš vytáhnout i své nadržené koule, ale nech vše kolem zapnuté, je totiž bezvadné, jak se tvůj mrdák bude snažit dostat celý ven! Bylo by to super jentak mít kolem sebe třeba čtyři nebo pět kluků v riflích,co mají čuráky venku a ty si můžeš hrát s jakým se ti zrovna zachce! Stáhni pořádně z žaluda předkožku dolů až to skoro zabolí a pojď ho chvilku parádně honit, ale nedovol mu, aby ses udělal. Jestlicítíš, že by mrdka chtěla ven, tak přestaň honit a začni myslet na cokoliv jiného! Dej si třebas kafe nebo cigaretu, ale nech svůj ocas pěkně vystrčený z kalhot ať se ti tam kejvá, i když změkne, tak je fajn mít ho venku! 

Gays3_2Je to příjemné co? Tak ho vysvoboď a stáhni kalhoty i trenýrky a hezky celou svojí nádhernou kládu namaž krémem, aby se ti v ruce parádně klouzal! Jestli máš zrovna zapnutý skype a chtěl by sis to užívat na kameře,tak si mě přidej mezi přátelé, můj nick je : guliwerguliwer. Lehni si na postel,hodně roztáhni nohy a namaž si v leže i svojí díru a není od věci, když si do ní strčíš něco menšího a něžnýho a hezky stáhneš celou svojí lačnou prdelku. A můžeme to rozjet naplno. Nasaď na svého čuráka prezervativ a chvilku ho neskutečně rychle mrskej! Když budeš cítit semeno, tak zase přestaň. Stáhni gumu a můžeš si kolem koulí dát provázek a nebo gumičku a hraj si s nimi a na svojí kládu nesahej. Nasaď si takhle na svůj nástroj tepláky a nebo kraťasy a skoč si dát něco k pití a nebo druhou cigaretku. 

Gays4

 Chvilku si s ním hraj zase přes tepláky a nebo trenýrky či kraťasy. Snaž se aby ti pořádně ztvrdnul a už se spolu blížíme do závěru.Musíš si to hlavně dlouho a pohodově užívat. Vyzkoušej všechno, co bys normálně nedělal, upust uzdu svojí fantazii a hraj si s ním. Klidně se postav ke křeslu a nebo k židli a zkoušej si o ní otírat péro jako bys tu židli mrdal. Teď si svlíkni tepláky nebo co sis na sebe vzal a lehni si úplně nahatej na postel a představuj si jak ležím pod tebou a ty mě začneš šukat! Pořádně přirážej a mrdej mě ,chci tvojí kládu až po koule cítit v sobě. Chvilinku ti ho pokouřím a teď si budeme vocasy otírat o sebe! 

Gays5Polož se znovu na záda a já si budu hrát s tvým žaludem, hezky se klouže a já budu olizovat krouživě vše kolem na vrcholu tvého kokota. Pak roztáhnu nohy a obkročmo si na tebe sednu a budu si užívat, jak mi s ním jezdíš mezi koulema a je to fakticky hustě rajcovní. Klouže jako blázen a ty cítíš jak bys vystříknul, ale ani kapka nesmí být nazmar! Tak že nezbývá nic jiného, než aby sis ho pořádně silně vzal do ruky a říkej si, že mám svojí hladovou pusu u tvého mrdák a ty mě teď musíš velikou dávkou nakrmit! No tááák....prcej mě a dej mi svojí dávku semena ať mi hezky stříká do horký pusy a teče i ven! Paráááááda.....Společně si užijeme i velmi rychle a za hodně nízkou částku :-) Stojí Ti brko a chceš si to užít? Stačí 26,- za minutu a můžeme si parádně projet brka! 

Stačí teď hned zavolat na telefonní číslo : 909 427 101 a  můžeme skvěle mrdat. Jasně celé to provozuje: info@sexpotelefonu.bz, více na www.platmobilem.cz,není to určené pro děti, ale pořádný samce od 18 ti let,ale je super,že cena hovoru je jen 26,- za minutu a co si budeme povídat, už za stovku si to dokážeš fakt luxusně užít s Radkem a jeho sladkým pérem a to často stovku vyhodíš za úplnou kravinku. Tady se budeš divit jak to může být luxusní!  A to si můžou vyzkoušet i kluci ze Slovenska a to na číslo : 0900 699 100 . To bude mrdácká jízda, když teď dostaneš odvahu!

 

Cast-1

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvanáct