To musí cákat mrdka !

Napsal THOMASITO GAY (») 7. 1. 2011 v kategorii Thomasito dráždění, přečteno: 6865×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinethomasito_2.jpg

Copak dělá tvoje nadržená kláda? Miluješ, když se na tebe dívá oko kamery a nebo foťáku?Představ si, jak příjdeš do fotoateliéru a jde se na věc! Sedíš v křesle v riflích a tričku, pořádně vzdycháš a rukou si dráždíš svoje brko přes rifle!Přichází k tobě ještě jeden model, který je svlečený do pasu a má pořádnou bouli na riflích.Vezme tvoji hlavu do dlaní a začne si tvým obličejem otírat svůj tvrdý penis, ty cítíš jeho rifle a jak mu pulsuje mrdák. Rozepneš mu kalhoty a hraješ si s jeho zmrdem přes bílé boxerky. Oba jste pořádně vzrušení , dáte si pauzu a ty zavoláš ještě svého kámoše, protože víc čuráků pohromadě je krásnější akce. Tvůj kámoš dorazí a do telefonu ti říká, že už teď mu stojí brko !

Rifle

Přichází další machr a je v tmavých riflích. Ty si zase sedneš na své křeslo a tentokrát máš z pravé strany chlapa v tvrdých boxerkách a z levé strany nadrženýho samce v riflích s pěknou boulí :-) Začíná skvělá mrdačka, jeden ti ho vrazí do ruky a tvůj kámoš se už teší na tvojí sladkou a vlhkou pusu kam ti ho vrazí a ty olizuješ jeho žalud, který už pomalu pouští kapky vzrušení . Leháš si na zem, oba kluci stojí nad tebou a honěj svoje čuráky, pořádně řvou slastí, ty si taky honíš svou kládu a náhle jde výbuch mrdky! Semeno ze tří čuráků stříká tobě na celé tělo a tvoje pusa je taky plná cákanců semena. Skvělá akce co ? A co takhle opravdu zažít natáčení nebo focení ?

Stačí teď hned zavolat na telefonní číslo : 909 427 101 a  můžeme skvěle mrdat. Jasně celé to provozuje: info@sexpotelefonu.bz, více na www.platmobilem.cz,není to určené pro děti, ale pořádný samce od 18 ti let,ale je super,že cena hovoru je jen 26,- za minutu a co si budeme povídat, už za stovku si to dokážeš fakt luxusně užít s Radkem a jeho sladkým pérem a to často stovku vyhodíš za úplnou kravinku. Tady se budeš divit jak to může být luxusní!  A to si můžou vyzkoušet i kluci ze Slovenska a to na číslo : 0900 699 100 . To bude mrdácká jízda, když teď dostaneš odvahu!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentování tohoto článku je vypnuto.