Stojí ti brko? Napiš a pohoníme! ( letní pohoda)

Napsal THOMASITO GAY (») 3. 7. 2015 v kategorii Thomasito dráždění, přečteno: 1895×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinejas9.jpg

Cítíš venku to skvělé léto? Máš rád déšť a nebo pořádné horko pod kterým se hezky potí a stává se pružným tvoje tělo? Už ted si představuju ty volné trenýrky jak se do nich opírá tvůj žalud a jak bych si s ním mohl hrát přes boxerky ! Pomalu bych se v rozkroku dotýkal jen tvých koulí a něžně bych je mačkal a ty bys tolik chtěl, abych už přešel k nadrženýmu vocasu. Cítím jak ti zvedá nohavice:-)

JasSedni si pěkně na svojí postel a nebo židli a začni si ho hezky dráždit a pořádně přitom přemýšlej, co bys chtěl abych ti dělal! Když se rozhodneš mi napsat smsku jak si to děláš,tak to bude super ! ( 773 983 169), jsem Michal a miluju každý super honění a rád si i telefonuju. Pozor, nejsem žádná erotická linka, ale kluk co to fakt miluje,tak buď trošku v první sms diskrétní a pořádně se mi popiš. Představuju si jak ti ho vezmu jen do rtů a hraju si s tvým čurákem jen bez rukou ,prostě si ho převaluju na jazyku a tobě v něm skvěle škube!

Jas-4

Je horkej a pořádně nadrženej a to je super, ne abys ho už nechal vycáknout, chvilku přestaň honit a třebas se projdi po pokoji a kvůli mě si vezmi jen rifle naostro a i když to nejde, tak pěkně zapni poklopec:-)Miluju to hodně dlouho a pořádný vzrušování a vzdychání! Jsi prostě můj bezva samec. Teď byc se k tobě přitulil třeba na zahradě a jen se spolu projdeme, prostě jak máš brko v kalhotech naostro tak tě to bude hodně vzrušovat! Já si budu užívat jak ti chce vytýct ale do kalhot by to byla škoda, napiš mi o tom jak ti tvrdne v riflích nebo v kalhotech? Představuj si jak se k tobě nahej tisknu, ale tvoje kláda nemůže ven z oblečení a jak bys mě tolik rád už prcal, ale nejde to. Neskutečně ti v něm škube a já ti nedovolím, aby sis ho honil!

Jas-6Teď se spolu vrátíme zpět a domů a hezky k psacímu stolu a ty se ke mě otočíš zády a já si budu svého mrdáka pokládat mezi tvoje půlky,které jsou ještě v kalhotech a ty se na mě pořádně naraž ,tak hodně hladově,jak bys chtěl cítit mého čuráka v sobě a cítil bys tu mojí horkou hadici až po koule.Tak že si to teď hezky užijeme, budeme se chvilku prcat a chvilku hezky kouřit a ty se postav mezi dveře u pokoje a stáhni si kalhoty, abych mohl sledovat jak ti vyskočí to tvrdý brko! Chci sledovat jak mi ho budeš chtít zarazit až po koule do pusy a já chci mooooc cítit tvojí horkou kůži v puse a tvoje sladký koule na bradě!Třeba se na nás bude z venku oknem dívat i soused a začne být pořádně žhavej .

Aaa-topDáš mu na mě také číslo a nebo si ho necháš jen pro svoje dráždění a honění? Já bych to po telefonu dělal klidně i ve třech na hlasitý poslech, čím víc nás bude tím víc si to fakt užijeme! Tak a teď se opři o psací stůl ať vidím, jak ti nádherně trčí ten tvůj mrdák a pěkně se dívej z okna, kde si ho v zahradě honí soused. To tvoje brko je krásně vlhký a je to fakt macek a chci tě hrozně moc!

Jas-5Já si myslím, že teď už jsi hezky nadrženej a že si spolu pořádně zacákáme na obličej a bude to pořádně veliká dávka semena! Tam pojď a narvy mi ho do pusy,budu ti ho pořádně vlhčit a teď se postav na psací stůl! Chci se podívat jak mi ho položíš na hlavu a budeš si ho honit a moje vlasy tě budou dráždit a já si ho skvěle honím dole. A už je chvilka, abys šel dolů a uděláme 69 a pocákáme si pořádně obličeje mrdkou a hned potom zavoláme souseda a on se na nás taky pořádně vycáká! To je prostě super a coool! 

Stačí teď hned zavolat na telefonní číslo : 909 427 101 a  můžeme skvěle mrdat. Jasně celé to provozuje: info@sexpotelefonu.bz, více na www.platmobilem.cz,není to určené pro děti, ale pořádný samce od 18 ti let,ale je super,že cena hovoru je jen 26,- za minutu a co si budeme povídat, už za stovku si to dokážeš fakt luxusně užít s Radkem a jeho sladkým pérem a to často stovku vyhodíš za úplnou kravinku. Tady se budeš divit jak to může být luxusní!  A to si můžou vyzkoušet i kluci ze Slovenska a to na číslo : 0900 699 100 . To bude mrdácká jízda, když teď dostaneš odvahu!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedenáct