Sako plné mrdky

Napsal THOMASITO GAY (») 26. 5. 2018 v kategorii Thomasito dráždění, přečteno: 1154×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinelvp261-02.jpg

Když přestane správně fungovat elektřina, tak je to nejspíš neskutečně špatná zpráva,ale věřte, že se může v dobré obrátit! Sedím v boxerkách a tričku pěkně na pohodu u počítače a na chatu si píšu s kámošem, který miluje stejně jako já honění čuráka hezky v obleku. Najednou píp a bylo po elektřině a moje stojící péro si mohlo tak akorát zase lehnout. Zvedám telefon a volám na linku, kde mají zajistit rychlé vyřešení problému,fakticky nekecám uběhlo asi devadesát minut a bylo opraveno,ale co jsem nečekal byl fakt, že přišla ještě jedna návštěva:-) V klídku jsem dál mrskal svoje brko s kámošem na webce v obleku a zrovna když jsem si na čuráka uvázal kravatu a měl podvázaný koule, tak se ozval zvonek u dveří. Strčil jsem péro i s kravatou do kalhot a upravil si košili. Otevřu dveře a stál tam celkem hezkej snědej kluk s deskami v rukách. 

AaatedMěl fakt hezký strniště a můj stažený čurák ,který měl ještě žaluda hezky vhkýho venku, se pořádně v kalhotech cukal. Přichází prý s nabídkou nové smlouvy,aby elekřina už nezlobila a přitom se mi častokrát podíval do rozkroku a mile se pousmál. Je jasný ,že se mu můj mrdák hodně líbí. Požádal mě o občanku a druhý doklad totožnosti. Nemohl jsem rychle najít svou kartičku pojištěnce a bylo nutné ukleknout ke spodnímu šuplíku, který byl hned vedle jeho levé nohy a tak jsem měl velikou možnost zkontrolovat, co se mu zrovna děje v kalhotech.

Ee7d9e27af9ef7ef6ea4ffffc8a6ee5bLehce jsem se opřel o jeho nohu a trošku předstíral, že neudržím rovnováhu a nejspíš spadnu úplně na zem. Chytl mě jakoby do náruče a najednou se jeho strniště přiblížilo k mojí puse a začala líbačka. Jeho jazyk byl tvrdý a plný horkých slin, vůbec jsem se nebránil a odvedl úředníčka na gauč. Bez váhání jsem svojí rukou šátral po rozkroku, kde návrhář nechal udělat poklopec a byl tam hodně nadržený nástroj,který mé oko a hmat odhadl tak na dvacet centimetrů určitě. Tohle si nenechám ujít, tohle chci cítit v sobě a taky si s tím pěkně pohrát.Dlouho to nevydržel ,pohodlně se usadil do rohu gauče a vytáhl svého mrdáka jen z poklopce a velmi nutně si začal pročítat smouvu na mé nové služby a přitom si dráždil svého žaluda.Tumblr-o9evmigexa1s203zpo1-1280Nedalo se mi opravdu nijak pomoct, abych jeho péro nevyzkoušel pěkně do pusy. Chvilku jsem kouřil žaluda a chvilku taky slinil na poklopec značkových kalhot obleku. Stáhl jsem mu kravatu a vystrčený koule jsem mu něžně obtočil a přiškrtil,ten jeho zmrd pořádně nasadil žílu,kde se jen dalo a žalud otekl do skvělé barvy. Bylo na první pohled vidět, jak mu teče prvních pár kapek ze žaludu a že chce do vyhřáté pusy. Ale já si na něho chtěl tak pěkně sednout. Tak že jsem rozepl celou jeho košili a chtěl jsem víc než jen kouřit tak nádherného samce. Olízl jsem koule a tam se začala mrdka dočista vařit a chvilku jsem si chtěl užít také šedesátdevítku. To jeho strniště mi skvěle dráždilo koule a moje péro nechtělo zalézt do jeho nadržený huby. A teď už se rozjelo šukání plné prasáren a hekání a nikdo z nás nechtěl hned vycáknout.Plan-300Tenhle nadrženej borec si mě otočil a začal mi jezdit čurákem mezi půlky. Nezajel dovnitř,ale jen mi masíroval žilnatým vocasem půlky a já se snažil narazit na něj svojí díru, ale on se stále vyhýbal. Klucííí jak já chtěl být voprcanej a nasátej jeho horkou mrdkou, já si tolik přál aby mě zmrdal jako největší děvku! Ten čurák byl tolik skvělej a horkej a moje díra byla nadržená a chtěla být tolik vomrdaná.

Lvp276-03Stáhl si kravatu z koulí a tím se mu čurák prokrvil a byla tady moje vytoužená mrdačka. Neumíte si ani představit jak mě Petr šukal, já řval slastí a narážel na jeho utahováka jako smyslů zbavený. Cítil jsem přirážení až v krku. Pevně jsem stiskl rty k sobě a snažil se vydržet tu příjemnou bolest jak mě prcal. Pořád zrychloval a šukal jako ten nejskvělejší hřebec a já si to užíval plnými doušky. Občas mi otočil hlavu a zarazil mi jazyk až někam na mandle. Naše těla byla kompletně spocená a tak když vytáhl tu a tam čuráka na vzduch, tak mi jezdil po prdelce a já ho chtěl zase zpátky! Teď už byl zase hluboko uvnitř a koulema mi plácal z obou stran mé díry a najednou zasunul tak hluboko,jako nikdy před tím a já cítil jak do mě stříká jeho horký nápoj! To byla nááádhera,moje prdel nechtěla ten nástroj vůbec pustit ven. Věřte, že už teď se těším až příjde Petr obnovit za půl roku podmínky. Tak nádherné mrdání si nemohu nechat jen pro sebe a pokud si to taky chcete užít alespoň po telefonu, tak právě teď volejte číslo : 226254006 nebo rovnou 909 427 101. Jasně je to linka placená, ale dokázal jsem stáhnou částku na pouhých 26,- za minutu,tak že musíte uznat, že za hloupou stovku si parádně zamrdáte s Petrem . Stačí se rovnou jen zeptat: Ahoj to jsi ty Petře? A můžete si s ním užít stejně jako já! 

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a deset