Podzimní siesta -oprava

Napsal THOMASITO GAY (») 3. 11. 2013 v kategorii Thomasito dráždění, přečteno: 2267×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online6d0716d0b679b9d344dc236386f87799.jpg

Podzimní mlhy a trošku i déšť, spadané listí a hned je tu možnost, že kabel stagnuje a váš internet se prostě nerozběhne.Na krátkou chvilku si zahrajete na opraváře a stejně tušíte, že výsledek nebude kladný....po několika hodinách boj vzdáváte a voláte odborníka. Dostáváte telefonicky informaci jak hodně toho mají a že nejbližší termín je pozítří. No, nevadí,hlavně, že to bude fungovat. Zazněl zvonek a před vchodem stojí fakt hezkej kluk s brašnou a já jen půjčuju žebřík,a půjčil bych i víc:-) Když lezl na střechu a já držel stráž aby nespadl, tak bylo skvěle poznat,jak velký nástroj se pod montérkovou soupravou skrývá, teda tohle péro držet jen chvilku by byl požitek.Neuběhne ani třicet minut a vše je opraveno, ale potřebuje nutně příklepovou vrtačku. Odvádím ho do pološera naší dílny a v úzkém prostoru se o mě opře se svým tvrdnoucím čurákem.Chtěl jsem se omluvit za to sexy otření,ale přitáhl mě blíž a oba jsme vzdali hledání násroje a začínáme se pomalu líbat. Rozepínám mu vrchní část montérek a citlivě mu olizuju bradavky,tolik se těším až se dostanu do spodní části ,kde cítím tolik energie a pulsujícího mrdáka. Přichází věta, kterou jsem nečekal : máte kafe? A už se polonazí stěhujeme do kuchyně, kde dělám kafe a snažím se zakrýt moje trčící péro.Zalévám turka vroucí vodou a když se otočím, tak u stolu stojí "můj" opravář jen v polostažených boxerkách a říká : docela bych si zakouřil:-).

Než stačím cokoliv říct,tak mi stahuje rifle a pořádně se věnuje mému tvrdému stanu na boxerkách. Bylo super, když mi vytáhl moje koule z nohavičky a svým strništěm mě tam olizoval,já bych snad hned vystříkl blahem, ale to nešlo, to bych se připravil o tu super opravářskou siestu. Napíchl mě na tvrdýho čuráka,který vylezl lačně z jeho boxerek a i když neví,kterým směrem, tak mě odnáší na gauč do obýváku. Lehl si na záda a já si s ním můžu hrát. Nahraju na šedesátdevítku a on mi dráždí moje půlky a já vlhkým žaludem jezdím po jeho vypracovaném těle a slinami něžně stahuju předkožku a zarážím si to opravářský brko až na mandle. To je slast, to je jízda. Nebudete věřit, ale vošukal mě dvakrát, jednou mi vystříkal pořádnou dávkou moji díru a pak mi hezky pocákal celé břicho a nepřestával. Jeho mrdka nás k sobě přilepila a já cejtil stále tvrdýho čuráka na koulích, dělal ladný pohyby a já se tajně udělal a naše spermie se spojili. Leželi jsme na sobě přilepení a pořád se mrdalo, přesunul jsem svýho čuráka mezi jeho půlky a už mi zase tvrdne. Dlouhá líbačka nás pořád vzrušuje. Po dvou hodinách intenzivního opravování odchází ,a na otázku : kolik jsem dlužen, jen mávl rukou a řekl, že si to vybere příště a já už teď přemýšlím, kdy přestane internet fungovat:-)

Stačí teď hned zavolat na telefonní číslo : 909 427 101 a  můžeme skvěle mrdat. Jasně celé to provozuje: info@sexpotelefonu.bz, více na www.platmobilem.cz,není to určené pro děti, ale pořádný samce od 18 ti let,ale je super,že cena hovoru je jen 26,- za minutu a co si budeme povídat, už za stovku si to dokážeš fakt luxusně užít s Radkem a jeho sladkým pérem a to často stovku vyhodíš za úplnou kravinku. Tady se budeš divit jak to může být luxusní!  A to si můžou vyzkoušet i kluci ze Slovenska a to na číslo : 0900 699 100 . To bude mrdácká jízda, když teď dostaneš odvahu!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a pět