Mrdání na Skype

Napsal THOMASITO GAY (») 9. 2. 2015 v kategorii Thomasito dráždění, přečteno: 2375×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineimg-9114.jpg

Když se couráte městem, tak potkáváte spousty řidičů a jistě Vás napadne, co by se dalo s těmi samci za volantem asi dělat,že? Hezky jim tvrdne čurák pod volantem a sedět vedle nich by bylo bezvadný. Představ si, jak mu položíš ruku na nohu a už mu začne pomalu vstávat ten nadrženej klacek. Ach jo, už i mě teď v něm škube a brní mě žalud! Chci si někoho pořádně užít na skype! Představuj si, že si mě přidáš na skype a stojíš před webkou v riflích hezky naostro a tvůj čurák se těší na můj hlas a na příkazy,které dostane. Vytáhni čuráka z riflí a jen hezky přes poklopec a knoflík nahoře nech zapnutý. Vytáhni svojí nadrženou kládu a taky koule, určitě ti pořádně naběhl, protože je to malý prostor a neskutečně ti v něm pulsuje! To je skvělý. Představ si, jak ti ho olizuju. Vezmu si tvůj nadrženej žalud do pusy a hezky ho nasliním, aby se klouzal! Teď ho vrať zpátky do riflí ,ty stáhni dolů a nech ho trčet v renýrkách!Cítíš jak chce cákat mrdku? Tak ho nech pořádně v klidu, aby sis užil tu mrdácky nádhernou chvilku...ne abys vystříknul!71yl-tqcxl-sl1500Super bude, když si vezmeš třeba elasťáky naostro, taky ti tam bude nádherně trčet. Ty ho teď na chvilku vytáhni ven, obejmi ho celou rukou a mysli na to,jak mi ho rveš do pusy a přirážíš až na mandle, mám v puse pořádný teplo a hodně divokej jazyk, tak už přirážej a nech se chvilku kouřit mrdáku!

P04Až se ti bude zdát, že by mrdka už pořádně cákala,tak ho znovu zastrč zpátky! Nechci aby ses udělal hned, jak jsem říkal, chci si tě pořádně užít! Chci si hrát s tvým vocasem, který je jen můj a teď už nikoho jinýho. Máš ho zpátky v trenýrkách a nebo elesťákách? Dobře... pokračujeme dál.....Sedni si na židli stáhni oblečení ,abys byl úplně nahej, předkožku dej co nejvíce dolů a namaž si žaluda krémem,aby byl úplně supér bílej. Nech ho jentak a snaž se s ním hýbat bez pomoci rukou, jako bych u tebe stál a ty bys mi s ním hladil mojí nahou nohu!Pořádně a víc s ním škubej a ne abys použil ruce!

P08Jestli jsi hezky poslušnej tak ti tvoje brko čím dál víc tvrdne a ještě víc a víc si chceš hrát! Tak tedy pokračujeme....Zase si vezmi rifle naostro a nech pěkně koukat tvýho nadrženýho samce ven. Nebudeme se už dlouho trápit, tvoje žíly jsou na něm pořádně tvrdý a čurák je sladce vlhkej. Tak chlape, pořádně ho vezmi do ruky a hodně rychle si ho masti! Ať ti koule pěkně přirážej do poklopce a hodně rychle  s ním mrskej jako bys miu ho rval do pusy a nebo do mojí nadržený díry! Chci tě slyšet vzdychat a hooodně....chci od tebe....hooodně semena! A jestli ses rozhodnul, že si to semnou rozdáš takhle divoce na skype a máš webku, tak si mě hned přidej a připrav se....bude to jízda! 

Stačí teď hned zavolat na telefonní číslo : 909 427 101 a  můžeme skvěle mrdat. Jasně celé to provozuje: info@sexpotelefonu.bz, více na www.platmobilem.cz,není to určené pro děti, ale pořádný samce od 18 ti let,ale je super,že cena hovoru je jen 26,- za minutu a co si budeme povídat, už za stovku si to dokážeš fakt luxusně užít s Radkem a jeho sladkým pérem a to často stovku vyhodíš za úplnou kravinku. Tady se budeš divit jak to může být luxusní!  A to si můžou vyzkoušet i kluci ze Slovenska a to na číslo : 0900 699 100 . To bude mrdácká jízda, když teď dostaneš odvahu!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a sedm