Miluju tvrdý brko

Napsal THOMASITO GAY (») 13. 12. 2015 v kategorii Thomasito dráždění, přečteno: 1680×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinenepojmenovany-3.jpg

PlochChop2Připrav si webku a rozjedeme spolu skvělé dráždění a honění tvého nádherně nadrženého čuráka! Jestli máš hodně málo času,tak se skvěle dá využít i telefon, nakonec, když ti ztvrdne čurák, tak i pořádně žhavou konverzací můžeš vycáknout pořádnou dávku! Mám super kámoše a ten si to opravdu umí užívat. Jednou takhle odpoledne mi začal v riflích cukat ten můj macek a chtěl jsem si to užít pořádně divoce a žádná rychlovka. Stačilo napsat smsku a domluvit se s Majklem na pěkný divočárně. Webka je zapnutá a nadržený péro v riflích už čeká, jak si ho budu přát naservírovat.

8754Uznejte, že když se vám takhle suprácky někdo nastaví na webku, tak si musíte pořádně prohrábnout koule a hezky si nalíznout žaluda, aby se klouzal divoce v ruce. Majkl je dobrej mrdák a splní každý přání. Tak si chlape začni hezky mačkat koule a hodně roztáhni nohy abys je cítil přes rifle krásně v ruce. Představa, že klečíte pod ním dle a něžně ho koušete do koulí je super. A teď hezky sundej tričko a já ti budu olizovat bradavky aby ti čurák pořádně škubal a chtěl do mojí vyhřátý pusy!

99778_2Už to začíná být super nadržený na obou stranách! Majkl heká jako o život a chce si užívat déle a déle, tak že si spolu musíme dát pauzu, protože by byla mrdka hned venku a to nikdo z nás nechce! Odcházíme oba od počítače a nesmíme se svých čuráků ani dotknout, prostě musíme dělat něco jiného, než myslet na mrdání! Když se asi za půl hodiny vrátíme zpátky, tak požádám svého mrdáka Majkla, aby si vzal na sebe tepláky.

142To už ale stačí jen hodně málo a péro hned tvrdne a čeká na moje příkazy. V představách koušu do tepláků a snažím se hezky pusou dotýkat toho tvrdého a naběhlého místa na teplákách. Když to hezky nadráždím, tak tak pomalu sunu tepláky dolů a Majkl se už horlivě povoluje gumu a tepláky letí dolů a to je teprve nádherný pohled. Představ si jak držíš čuráka, kterej je nádherně horkej a chce jen tvojí ruku a pořádně ho mastit přes boxerky!

143Majkl tam pořádně zaboří ruce a jdeme si spolu hrát. Pěkně nastaví na webku otevřenou pusu, předkloní se a používám fantazii jak si hraje v boxerkách se svým kordem a přitom mu do pusy zarážím svého zmrda a hezky si o jeho pusu otírám koule a on mě jentak lehce kouří, ale vůbec mě nedrží pevně,jen mi olizuje péro a přitom zvlhčí všechno, co mu jen zasunu do jeho nadržený pusy, tak že prsty,koule a žaluda už mám nádherně vlhkýho a je to parádní jízda přes webku a to se dá užít božsky! Přichází čas, kdy si dáme svoje nástroje zase do boxerek a jdeme dělat něco úplně jinýho a oba se těšíme na suprácký závěr!

145Jsme zpátky u webky a stahujeme boxerky, kde už samo pěkně vstává oběma brko! Majkle vezmi si k ruce křeslo a dělej,jako bych na něm seděl a ty mě mrdáš do pusy! Teď si pořádně nalízni žaluda,lehni si na zem celej nahej a představuj si,jak na tebe sedám a ty mě pořádně naplníš celou dávkou svojí super horký mrdky! Na webce si neskutečně rychle honíme klády a Majkl společně s mým čurákem a já s tím jeho stříkáme horký semeno proti webce! Je to vždycky super jízda. Jestli se chceš také přidat, tak právě teď hned si přidej můj nick na skype a něco sexy mi napiš a přidej se k našim super hrátkám! ( Nick skype : guliwerguliwer) Další jízda už bude brzo a společně s Majklem připravíme další super nadrženou povídku z našich her!

Stačí teď hned zavolat na telefonní číslo : 909 427 101 a  můžeme skvěle mrdat. Jasně celé to provozuje: info@sexpotelefonu.bz, více na www.platmobilem.cz,není to určené pro děti, ale pořádný samce od 18 ti let,ale je super,že cena hovoru je jen 26,- za minutu a co si budeme povídat, už za stovku si to dokážeš fakt luxusně užít s Radkem a jeho sladkým pérem a to často stovku vyhodíš za úplnou kravinku. Tady se budeš divit jak to může být luxusní!  A to si můžou vyzkoušet i kluci ze Slovenska a to na číslo : 0900 699 100 . To bude mrdácká jízda, když teď dostaneš odvahu!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a jedna