Květen plný semena!

Napsal THOMASITO GAY (») 24. 5. 2018 v kategorii Thomasito dráždění, přečteno: 895×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineplan-1.jpg

Je tady květen a ten nabízí skvělou prohlídku super čuráků:-) Jdu z práce a hned při cestě přes park je možné pozorovat hodně velké nástroje v kraťasech. Začíná mi parádně tvrdnout čurák a je to luxus. 

Plan-2Představ si, že kluci mají hezky nadrženýho čuráka a jen se bojí říct, že si spolu pohoníte, protože zrovna mají holku a nebo jim to příjde zvláštní. Stačí se nebát a říct, pohoníme svoje mrdáky? A hned je tady odpověď,že támhle v bytě nahoře bydlí Radek a ten má čuráka hezky naostro v riflích, udělá Ti kafe a rozhodně se nebude bránit jemné pomoci:-)

Plan-3Radek měl zvonek se jménem Rocky Raďas:-) Působilo to legračně, ale jeho nástroj je fakt vyvinutej a je dost zkušenej! Napadlo mě, že tenhle kluk si nesmí svýho ptáka nechávat jen pro sebe! Představ si, jak ti otevře kluk jen do půl těla svlečený a v modrých riflích,kde čurák je tvrdej a hozenej na pravou stranu! Hezky se začínáme líbat u kafe a já si na něj sedám obkročmo v kraťasech. Pomalu už cítím, že jeho mrdka chce cákat přímo do mojí díry a je potřeba svlíknout oblečení! 

Plan-4Boxerky Calvin jsou jemné a tak ten nástroj chtěl ven a materiál mu rozhodně nezabránil. Ani nevíte jak nádherně umí Radek vyprávět a něžně hladit, olizovat koule a jeho strniště tak krásně vzrušuje. Když přišlo na 69,tak to byla slast jako prase! Každou chvilku jsme si dávali pauzu, aby nebyl hned výstřik, protože tohle fakt nechcete ukončit,ale užít si to co nejdéle. Když mi lízal dírku a dělal si tak pořádnou přípravu na zasunutí, tak to jsem byl absolutně v Nebi. Mrdal mě něžně a pak i přirážel jako hřebec. Několikrát mi jezdil mezi půlkami jen aby mě hodně moc vzrušoval a jeho vlhkej vocas byl asi 20 cm,možná víc, já jen vnímal,jak je žilnatej a tvrdej. Než došlo k výstřiku, tak byla pauza na sprchu a tam mi ho vrazil do pusy a chtěl si užít i mojí kládu, která cukala a chtěla mu vycákat celou pusu. Byla to mrdárna, která se jentak nezažije. 

Plan-5Mrdka cákala nakonec úplně všude, došlo na něžné líbání a olizování semene a bylo nutné dopít i kafe:-) Nechtělo se mi odejít, nechtěl jsem ani předávat adresu či telefon tohoto super mrdáka a tak nás společně napadlo, že Radek zkusí udělat dobře i vám všem ostatním. Domluvila se nejnižší možná sazba a Radek už může být i tvůj! Stačí teď hned zavolat na telefonní číslo : 909 427 101 a  můžeme skvěle mrdat. Jasně celé to provozuje: info@sexpotelefonu.bz, více na www.platmobilem.cz,není to určené pro děti, ale pořádný samce od 18 ti let,ale je super,že cena hovoru je jen 26,- za minutu a co si budeme povídat, už za stovku si to dokážeš fakt luxusně užít s Radkem a jeho sladkým pérem a to často stovku vyhodíš za úplnou kravinku. Tady se budeš divit jak to může být luxusní!  A to si můžou vyzkoušet i kluci ze Slovenska a to na číslo : 0900 699 100 . To bude mrdácká jízda, když teď dostaneš odvahu!

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a deset