Jasná volba! Dneska všichni po telefonu!

Napsal THOMASITO GAY (») 5. 4. v kategorii Thomasito dráždění, přečteno: 121×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlinesae5e5dxnhu.jpg

Vycházím ze sprchy ve světlých trenýrkách a teď to chce malou,ale milou pauzu!Ulehnu na gauč a nasadím si sluchátka připojím telefon a je tu pohodová hudba. Vůbec nepředstírám, že moje kláda mi hezky jezdí po trenýrkách, ale vůbec nemyslím na nic divokého:-) Najednou se hudba přeruší a příjde mi smska, nejspíš nepatří mě : Zdarec Radku, co dělá tvoje péro, chtěl bych pohonit ...Michal.A k tomu je přiložená dost zajímavá mmska:-) 

Hzvsdpbm7p0Tak to se nesmí jentak nechat! Píšu zpátky a najednou mi začínají trenýrky hezky tvrdnout! Vytáhnu ho pěkně z jedné nohavičky, stáhnu předkožku dolů a pořádně si žaluda namažu krémem, když je úplně bílej, tak zase přetáhnu předkožku nahoru a strčím ho zpět do trenek. A přesně to jsem napsal i zpátky smskou Radkovi,ale vůbec jsem nečekal, že se během krátké chvilky ozve telefon s cizím, tedy s číslem od Michala. 

Čau borče,sorry ta smnska fakt nepatřila tobě, tady Michal, ale dost si mi vypružil čuráka. Uměl by sis to užít po telefonu? Hlásím dopředu, že pořád ležím na gauči a můj mrdák tvrdne tolik, že už mi je v trenýrkách opravdu těsno a v krému se objevuje na mém čurákovi i příměs prvních kapiček slasti. Nechci se nechat dostat a hned stříkat, tak že si dovolím i víc a rozjíždíme to po telefonu. Michale, co máš teď na sobě a jak máš dlouhý péro?

 M7jsk6npnkwSedím doma na podlaze a jsem úplně nahej, můj čurák má asi 19 cm, bude ti takovej utahovák stačit a jak se vlastně jmenuješ? Přiznávám svoje jméno a hned přiznávám i délku svého nástroje. Hele, já jsem taky Michal a čurák mi měří 18cm, co kdybys mi dráždil pusou mého mrdáka přes trenýrky. Hned dostávám skvělou odpověď: lízal bych ti ho přes trenýrky a až bys je měl nádherně vlhký, tak bych ti ho vytáhnul z nohavice. Potom bych se postavil a svýho mrdáka bych ti narval do pusy a chci abys mi lízal žaluda a jaké máš přání teď ty?  Ten kluk na telefonu mě fakticky rozpaluje! Já prostě musím přidat....ty můj skvělej mrdáku, pořádně ti voslintám čuráka kolem žaluda a teď si budu přát, abys mi nastříkal na mého utahováka sladkou šlehačku a musíš ji pěkně všechnu olízat. Kluci, po telefonu je to fakt dost hustý, už mi v něm dokonale škube a chtěl bych tolik stříkat mrdku, jenže tuhle slat si prostě chci užít co nejdéle, ptám se tedy co bude dál? 

Wood457

To bude teprve pěkná jízda, olížu ti všechnu šlehačku a budeme se líbat, aby sis pěkně užil můj jazyk ve své puse přitom ti budu hezky dráždit čuráka rukou a střídavě ti ho budu kouřit a zase se s tebou líbat a tak bude tvůj nádhernej pták  cítit mojí horkou pusu a jazyk  a hezky nažhavenou ruku. Sotva mi popsal,co se bude dít dál, tak se zeptal: a budeš mi chtát mrdku nastříkat do pusy a nebo tě mám udělat rukou? Kluci..dobře víte, že je hrozně těžký si vybrat, obojí je přenádherný! Chvilku jsem přemýšlel a najednou můj tajný volající dostal nápad! Nemusíš si chlape vlastně vybírat, protože mám úplně super nápad, lehneme si jako když dáme šedesátdevítku a já se ti udělám hezky do pusy a já tebe budu honit rukou a ty se mi vycákáš krásně na obličej, bereš? Tak musíte uznat, že tohle se prostě nedá odmitnout. A už se to skvěle rozjelo, já mu kouřím čuráka a ten mi suprově vjíždí do pusy a ,můj jazyk má hodně práce a olizuju žaluda, on mi na druhé straně skvěle honí čuráka a už mi v něm nádherně cuká a tím ho i víc koušu do mrdáka a cítím, že už mi parádně napustí pusu horkou mrdinou! Oba do telefonu vzdycháme a říkáme si bezvvadně divoké kecy o tom jak se mrdáme a najednou je tady těžké vzdychání plné slastí a oba na konci telefonu dokonale cákáme! To byla úžasná a dlouhá jízda. Kdo říká, že si to po telefonu neužije, tak jednoznačně kecá. Nakonec, máš šanci i ty, můj čtenáři...napiš mi právě teď něco o sobě a co by sis chtěl užít a nebo jen napiš svůj věk, nějaké míry a stačí napsat ,že chceš mrdat , už teď se těším na tvojí smsku a neboj tenhle telefon je úplně obyčejnej, žádná erotická linka : 722 311 993...Těším se! Michal

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a tři